pracownik hali

Poszukujemy osób na stanowiska pracownika hali do wykładania towarów w marketach dużej sieci handlowej w Krakowie

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

Wymagania:
Aktualne badania i książeczka sanepidu
Odpowiedzialność
Sumienne podejście do wykonywanych zadań
Skrupulatność, dokładność
Pozytywne emocje w kontaktach z klientami

Oferujemy:
Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku
Stałą stawkę godzinową
Elastyczny grafik pracy – możliwość dostosowania czasu pracy do dyspozycyjności pracownika (np. osoby uczące się dziennie lub weekendowo; osoby pracujące w niepełnym wymiarze)
Zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę cywilnoprawną (umowa zlecenie)
Możliwość długoterminowej współpracy

Kontakt:
tel. ……

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″