Konserwator podestów ruchomych, żurawi samojezdnych i ładowarek teleskopowych

Manager interviewing a female applicantDla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się wynajmem maszyn budowlanych (żurawie samojezdne, podnośniki koszowe, podesty ruchome, ładowarki teleskopowe, koparki i inne) poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie + woj. małopolskie

Opis stanowiska:
bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń w firmie,
asysty przy badaniach UDT,
naprawy podestów ruchomych, żurawii samojezdnych i ładowarek teleskopowych.

Wymagania:
doświadczenie i uprawnienia UDT w konserwacji (minimum 2 z 3 kategorii):IP podesty wolnobieżne (tzw. nożycówki), montowane na pojazdach (tzw. podnośniki koszowe/zwyżki) oraz przewoźne (na przyczepach),
I WJO wózki jezdniowe w tym specjalizowane ze zmiennym wysięgiem (tzw. ładowarki teleskopowe),
II Ż żurawie samojezdne (tzw. dźwigi samochodowe) oraz przenośne (tzw. HDS).

uczciwość,
odpowiedzialność,
dokładność,
prawo jazdy kat.B (mile widziane kat. C).

Oferujemy:
umowa o pracę,
wynagrodzenie od 3500 zł netto,
stabilne zatrudnienie,
szkolenia podnoszące kwalifikacje.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).