Pracownik utrzymania ruchu

GEDIA jest międzynarodową korporacją, której bogate tradycje i doświadczenie sięgają 1910 roku. Koncern posiada lokalizacje rozsiane na całym świecie. W Polsce obecny jest od prawie 17 lat, obecnie zatrudnia ponad 1400 osób, w procesie produkcji wykorzys tuje nowoczesne technologie, specjalizuje się w tłoczeniu na zimno i na gorąco, a także technikach łączenia – głównie spawaniu i zgrzewaniu.

Miejsce pracy: Nowa Sól
Nr referencyjny: ur 09/17
Zakres obowiązków:
Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn,
Wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn,
Inicjowanie i wdrażanie usprawnień, modyfikacji i modernizacji maszyn produkcyjnych,
Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Wymagania:
Wykształcenie techniczne,
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów automatyki i schematów elektrycznych,
Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i usuwania awarii,
Dyspozycyjność do pracy w systemach zmianowych i umiejętność pracy zespołowej,
Podstawowa znajomość układów pneumatyki i mechaniki.

Oferujemy:
stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
atrakcyjny pakiet socjalny,
wynagrodzenie ustalane indywidualnie z uwzględnieniem m.in. umiejętności, kwalifikacji,doświadczenia,
a ponadto szeroki system premiowania.

Kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności są również mile widziani
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [Apply online]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″