Handlowiec (sprzedaż gazu)

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland dla swojego klienta, największego dostawcy gazu w Polsce, poszukuje osób na stanowisko Handlowiec.
Praca na terenie Dolnego Śląska

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Obowiązki:
sprzedaż gazu ziemnego
obsługa bazy danych klientów oraz opieka nad klientami
dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta
przygotowywanie ofert sprzedaży
uczestniczenie w szkoleniach sprzedażowych

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej lub gazu ziemnego – będzie dodatkowym atutem
umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:
zatrudnienie: prowadzenie działalności gospodarczej; dla wybranych: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
udział w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [Apply online], w tytule: Handlowiec sprzedaż gazu

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″