Pracownik biurowy z j. Hiszpańskim

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Miejsce pracy: Poznań/ Warszawa
Nr referencyjny: KAOK1312
Obowiązki:
- Mailowy i telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi w obcym języku
- Administracja biurowa i wsparcie działu sprzedaży
- Przeprowadzanie rozmów wewnętrznych.
Wymagania:
Jedynym wymaganiem jest znajomość języka hiszpańskiego na poziomie C1 oraz języka angielskiego na poziomie B2
Nasz partner biznesowy oferuje:
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Możliwości rozwoju
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet benefitów
- Bezpłatne kursy językowe
- Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″