Absolwenci ze znajomością języków obcych

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 568876
Obowiązki:
Obsługa procesów dla klientów obcojęzycznych w ramach jednego z następujących działów: obsługi klienta, hr, zobowiązań, należności, księgi głównej, sprawozdań finansowych, funduszy inwestycyjnych
Terminowe wprowadzanie danych do systemu
Współpraca z innymi zespołami w Polsce i za granicą
Przygotowywanie miesięcznych raportów
Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich osób w organizacji
Dbałość o najwyższą jakość w procesach biznesowych

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: niemiecki, lub węgierski
Min. komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (pełna dyspozycyjność)
Motywacja do rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie
Umowa o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
Bogaty pakiet szkoleń wdrażających do pracy na stanowisku
Benefity (ubezpieczenie na życie, karta Multisport, opieka medyczna i inne)
Przyjazna atmosfera pracy
Imprezy integracyjne
Na niektórych projektach jest możliwość pracy na pół etatu z elastycznym grafikiem

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″