Junior Product Manager

Zakres obowiązków:

rekomendacja i realizacja strategii planu marketingowego dla wybranych marek

analiza i przedstawianie trendów rynkowych

analiza danych sprzedażowych

rekomendowanie sposobów optymalizacji asortymentu

przygotowywanie prezentacji produktowych

szkolenie terenowych sił sprzedaży

organizacja akcji trade marketingowych

działania e-marketingowe (obsługa mediów społecznościowych, SEO/SEM)

Wymagania:

min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość branży FMCG

sprawna obsługa programów pakietu MS Office

posługiwanie się językiem angielskim w stopniu minimum dobrym

umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej

znajomość systemu klasy ERP – mile widziane

Oferujemy:

pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie

stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie

umowę o pracę na pełen etat

pakiet świadczeń pozapłacowych

możliwość rozwoju i awansu

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie – nie zwlekaj i aplikuj! Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić – przekaż informację dalej.
Kontakt do konsultanta: [Apply online], ……