slide

Kontroler Finansowy (k/m)

Podsumowanie / Job summary: Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie zmotywowanej osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie biznesu pod kątem analitycznym i kontrolingowym, przygotowywanie ważnych zestawień w oparciu o dane sprzedażowe , trendy rynkowe czy wyniki finansowe Grupy. Dana osoba będzie ściśle współpracować z działami sprzedaży…

slide

Junior Product Manager

Zakres obowiązków: rekomendacja i realizacja strategii planu marketingowego dla wybranych marek analiza i przedstawianie trendów rynkowych analiza danych sprzedażowych rekomendowanie sposobów optymalizacji asortymentu przygotowywanie prezentacji produktowych szkolenie terenowych sił sprzedaży organizacja akcji trade marketingowych działania e-marketingowe (obsługa mediów społecznościowych, SEO/SEM) Wymagania: min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku znajomość branży FMCG…

slide

Doradca ds. Sprzedaży i Usług

Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce poprzez 400 elektromarketów jesteśmy obecni w niemal 400 miastach na terenie całego kraju. Sieć zatrudnia ok. 7 tys. pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: ul. Maltańska 1 (Galeria Malta) Co możesz zyskać…