Zastępca Kierownika Sklepu

Miejsce pracy: Poznań

Grupa Eurocash
to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku dalszym rozwojem nowej, unikalnej i innowacyjnej na polskim rynku sieci sklepów kosmetycznych poszukujemy kandydatów/ek na powyższe stanowisko.
Kluczowe zadania:
Wsparcie Kierownika w zarządzaniu i organizacji pracy na sklepie;
Sprzedaż, doradztwo dla Klientów oraz wykonywanie makijażu;
Dbanie o wysoką i wyjątkową jakość obsługi Klienta w sklepie;
Nadzorowanie estetycznej ekspozycji produktów, higieny i czystości;
Odpowiedzialność za osiąganie wyników finansowych sklepu zgodnie z wytyczonymi celami;
Nadzór nad zapewnieniem ciągłości towaru w sklepie oraz przyjmowanie dostaw;
Zarządzanie zwrotami i reklamacjami Klientów;
Rozliczanie stanu kasy w systemie;
Odpowiedzialność za zgodność ekspozycji towarów i komunikacji marketingowo-promocyjnej z obowiązującymi wytycznymi z centrali Kontigo.

Idealny kandydat powinien:
Posiadać doświadczenie w zakresie pracy w sklepie w branży beauty;
Posiadać doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Pracowników;
Posiadać doświadczenie lub wiedzę i zainteresowania w kierunku sztuki robienia makijażu;
Posiadać wiedzę o rynku kosmetyków: znać produkty i ich właściwości, producentów;
Być gotowym do pracy zmianowej;
Być gotowym do udziału w licznych szkoleniach specjalistycznych produktowych, z zakresu wizażu itp.

Oferujemy:
Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Udział w ciekawym projekcie start upie;
Pracę w dynamicznym zespole;
Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie;
Pracę w miłej atmosferze w zespole, który z pasją podchodzi do swoich zadań;
Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie, różnego rodzaju akcje.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″