Ślusarz form wtryskowych

Obowiązki:

montaż i demontaż form na potrzeby czyszczenia, konserwacji i napraw

dopasowywanie elementów utworzonych form

rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

polerowanie gniazd formujących

raportowanie wykonanych prac

Wymagania:

min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość procesu obsługi maszyn obróbki skrawaniem

wiedza z zakresu praktycznego zastosowania i obróbki metali i niemetali

umiejętność czytania rysunku technicznego

chęć podjęcia stabilnego zatrudnienia na dłużej

Mile widziane:

umiejętność programowania obrabiarek CNC

wiedza z zakresu obsługi frezarek CNC, spawarek, elektrodrążarek

umiejętność naprawy form wtryskowych oraz ustawianie i optymalizacja procesu wtrysku

Oferujemy:

pracę w nowoczesnym i rozwijającym się w przedsiębiorstwie

umowę o pracę na pełen etat

bezpłatny dojazd pracowniczy

wyjazdy na targi branżowe

wizytacje firm krajowych i zagranicznych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie – nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić – przekaż informację dalej.
Kontakt bezpośredni do osoby prowadzącej rekrutację: [Apply online], tel. ……

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.