Kierownik Sprzedaży

Poszukujemy kandydatów otwartych na nowe wyzwania, poszukujących możliwości rozwoju, ceniących wsparcie i współpracę z firmą, od lat cieszącą się uznaniem i zaufaniem klientów.

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
rozwój zespołu poprzez efektywną rekrutację pracowników;
wdrażanie do pracy nowych doradców;
zarządzanie podległym zespołem doradców;
realizacja strategii sprzedaży na podległym terenie;

Wymagania:
osób z doświadczeniem w sprzedaży;
mile widziane doświadczenie w rekrutacji, wdrażaniu, motywowaniu, zarządzaniu;
osób z umiejętnością przekazywania metod i technik sprzedażowych;
kandydatów otwartych na nowe kontakty i znajomości;
silnie zorientowanych na osiągnięcie celu;
ambitnych kandydatów, ceniących nowe wyzwania zawodowe;
osób gotowych do założenia działalności gospodarczej;

Oferujemy:
wieloskładnikowy system wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych prowizjach i premiach;
dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy;
udział w akcjach promocyjnych i konkursach z wartościowymi nagrodami;
program benefitów pozapłacowych;
uczestnictwo w atrakcyjnych szkoleniach i wydarzeniach biznesowych;
system szkoleń dających możliwość rozwoju zawodowego;
możliwość współpracy z największą instytucją finansową w Europie Środkowo-Wschodniej;

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).