Brygadzista

Firma Galeon specjalizująca się w produkcji jachtów i łodzi motorowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Brygadzista
Miejsce pracy: Straszyn

Obowiązki:
nadzorowanie realizacji zleceń produkcyjnych z założeniami czasowymi, jakościowymi i materiałowymi
organizowanie pracy działu
motywowanie pracowników
raportowanie wyników prac podległych pracowników
współpraca z działami wewnętrznymi firmy

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenie średnie techniczne,
min. 3 -letnie doświadczenie w zarządzaniu pracownikami w firmie produkcyjnej
wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
doświadczenie w delegowaniu i zarządzaniu zespołami
mile widziana znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
możliwość dalszego rozwoju wśród fachowców z branży jachtowej,
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
atrakcyjny system premiowy
zatrudnienie w formie umowy o pracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres mailowy: [Apply online]

www.galeon.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 z zm.