Pomocnik operatora linii produkcyjnej

Opis stanowiska:

praca przy obsłudze maszyny produkcyjnej
kontrola wizualna produktów
przestrzeganie zasad BHP
utrzymanie porządku na hali produkcyjnej
stosowanie się do wytycznych w przypadku awarii i przestojów

Wymagania:

odpowiedzialność
gotowość do pracy w systemie zmianowym
umiejętność pracy w grupie

* Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Oferujemy:

umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z zakładem pracy)
stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwie
pracę od poniedziałku do piątku
pełne przeszkolenie stanowiskowe
możliwości rozwoju i awansu

Oferta dotyczy pracy stałej.
Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie – nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić – przekaż informację dalej.

Kontakt do konsultanta: [Apply online], ……
* w wiadomościach e-mail prosi się o wskazanie numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska.
Agencja pracy FallWork Sp. z o.o., ul. Towarowa 35, Poznań, piętro V