Absolwenci z językami obcymi

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.
Aktualnie dla naszego Klienta z Łodzi, międzynarodowej firmy z obszaru BPO/SSC, poszukujemy Kandydatów znających języki obce.

Opis stanowiska:

Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem
Odpowiadanie na pytania Klientów
Wyjaśnianie niejasności
Weryfikacja danych w systemie
Praca w dziale księgowości, zakupów, administracji HR, szkoleń, obsłudze klienta

Oczekiwania wobec Kandydatów:

Absolwenci lub studenci dostępni do pracy w pełnym wymiarze godzin
Znajomość języka obcego na poziomie B2,C1,C2 (niemiecki, francuski, holenderski, szwedzki, duński, fiński, czeski, węgierski i inne)

Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1 i więcej) w mowie i piśmie

Nasz Klient oferuje:

Umowę o pracę
Motywujący system wynagrodzeń
System szkoleń wzbogacających kwalifikacje
Bogaty pakiet socjalny
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym
Wielokulturowe środowisko pracy