Pracownik Call Center ze znajomością języka Rosyjskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca z

BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: PRACA ZDALNA/cała Polska
Nr referencyjny: CALLROS/2017/08/08
Obowiązki:
Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami,
Umawianie spotkań biznesowych,
Raportowanie swoich działań,
Tworzenie bazy kontaktów,
Kontakt z obecnymi klientami,
Dbanie o dobry wizerunek firmy,
Działania marketingowe na rzecz pracodawcy.

Wymagania:
Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
Znajomość języka Rosyjskiego na poziomie B1-B2,
Bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu,
Znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym,
Obsługa poczty elektronicznej,
Znajomość pakietu MS OFFICE (Excel),
Dostęp do Internetu (stałe łącze) w miejscu zamieszkania,
Mile widziane doświadczenie w telemarketingu,
Wysoka kultura osobista i kreatywność,
Wysoki poziom motywacji do pracy i chęć zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Przyjazną atmosferę w pracy,
Możliwość rozwoju,
Stałą pomoc techniczną.

Nasz strona: www.bponetwork.pl
Nasz.facebook: BPONetwork Sp.zoo

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″