Operator CNC – z możliwością przyuczenia

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Zadania na stanowisku:

obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych,
konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym sanie maszyn i miejsca pracy,
wymiana narzędzi,
wypełnianie dokumentacji,
przestrzeganie 5S,

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe,
doświadczenie zawodowe jako operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC,
dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe jako ustawiacz,
zachowanie norm bezpieczeństwa przy pracy z maszynami produkcyjnymi,
samodzielny dobór i wymiana narzędzi,
kontrola jakości wytworzonych produktów poprzez mierzenie,
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.