Doradca klienta w placówce banku

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Dla naszego klienta – banku współpracującego ze sklepami IKEA, poszukujemy osób zainteresowanych pracą związaną z obsługiwaniem Klientów w zakresie obsługi ratalnej oraz sprzedaży produktów bankowcy na terenie sklepu.

ZADANIA:
Weryfikacja wniosków kredytowych
Sprawdzanie dokumentów Klienta
Sporządzanie umów kredytowych
Wspieranie merytoryczne pracowników sklepu w zakresie usług finansowych
Wywiązywanie się z celów

WYMAGANIA:
Doświadczenie w sprzedaży w sektorze finansowym (mile widziane)
Łatwość nawiązywania kontaktów i kultury osobistej
Odpowiedzialne podejście
Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
Wykształcenie min. średnie
Umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY:
Pracę w wymiarze 1/4 etatu (z możliwością dopełnienia do całego etatu w późniejszym okresie współpracy)
Umowę o pracę tymczasową
Możliwość zdobycia doświadczenia w branży finansowej
Pracę na terenie sklepu IKEA
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 20 ZŁ/H BRUTTO