Panowie do prac produkcyjnych – umowa o pracę

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Fallwork o nr 6231 w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy
produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracowników fizycznych
Miejsce pracy: Swarzędz-Jasin

Oferujemy:
-umowa o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie: (stawka podstawowa-15,48 zł/h, godzina nocna 17,57 zł/h, nadgodziny -30,95zł/h)
-terminowe wynagrodzenie
-możliwość przejęcia przez Firmę
-rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy
-możliwość pracy od zaraz
Opis stanowiska:
- praca przy maszynie (wtryskarki, mieszalniki)- nie miałeś doświadczenia? zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe
-kontrola jakości procesu produkcyjnego
- wizualna kontrola gotowego wyrobu
-układanie, przenoszenie, przygotowanie do wysyłki wyrobu gotowego
* praca na różnych działach

Wymagania:
-chęć do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy zmianowej
-zdolność szybkiego uczenia się
- sprawność fizyczna
- mobilność- dojazd do pracy we własnym zakresie

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub
bezpośredni kontakt telefoniczny …… w biurze Towarowa 35, Vpiętro ( budynek delta – na przeciwko dworca PKP.

* Oferta pracy stałej
Przypominamy o załączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr
133 poz. 1182).