Specjalista ds. Jakości

Zakres obowiązków:

administrowanie i zarządzanie Jakością na poziomie Spółki
nadzorowanie funkcjonowania Systemu Jakości
weryfikacja i zgłaszanie Kierownikowi Hurtowni potrzeby zmian w dokumentacji systemowej
właściwe przechowywanie i utrzymywanie sporządzanych zapisów
przeprowadzanie szkoleń jakościowych i stanowiskowych pracowników
administrowanie systemem szkoleń

Oczekujemy:

wykształcenia kierunkowego Magister Farmacji
znajomości sposobu dystrybucji aptecznej
wiedzy z zakresu systemów jakości
dobrej znajomości prawa farmaceutycznego
obsługi pakietu MS Office w stopniu dobrym
bardzo dobrej znajomości rozporządzenia z zakresu DPD

Oferujemy:

różnorodność ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
logikę i pozytywne emocje
ulubione miejsce pracy
atmosferę wsparcia i życzliwość
wysokie standardy etyczne
szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
dobrą organizację pracy
benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową,
programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek