tłumacz pisemny języka niemieckiego

Miejsce pracy: praca zdalna

Obowiązki:
Zakres obowiązków:
wykonywanie tłumaczeń w parze językowej polski-niemiecki,
spełnianie wymagań projektowych.
Wymagania:
wykształcenie wyższe (minimum licencjat);
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
doskonała znajomość zasad języka polskiego i wyczucie językowe;
doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych w programach CAT;
dokładność, sumienność, terminowość;
mile widziane uprawnienia tłumacza przysięgłego.
Oferujemy:
atrakcyjne warunki finansowe, stałość zleceń;
możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia i podwyższenia kwalifikacji zawodowych;
możliwość korzystania ze szkoleń oraz różnorodnych narzędzi CAT.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″