SPECJALISTA DS KOORDYNACJI PROJEKTÓW

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Działamy na rynku od ponad 11 lat. Specjalizujemy się w rekrutacjach IT, SW, HW, R&D, engineering, produkcja. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Naszym Klientem jest jedna z największych polskich firm doradczo-szkoleniowych realizująca projekty w obszarze budowania kompetencji pracowników i wspierania rozwoju organizacji. W związku z realizacją nowych projektów firma rozbudowuje zespół i poszukuje nowych zaangażowanych kandydatów / kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. koordynacji projektów.
Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: SPP/WW/08/2017
Obowiązki:
Wsparcie w koordynacji projektów szkoleniowo-doradczych dla Klientów firmy:
Działania organizacyjne i logistyczne
Przygotowywanie szkoleń zgodnie ze standardami
Raportowanie
Współpraca z dostawcami
Prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji projektowej
Obsługa wewnętrznego systemu zarządzania projektami

Wymagania:
Nastawienie na rezultat
Otwartość na ludzi oraz wysoka kultura osobista
Solidność, skrupulatność, konsekwencja
Zdolności organizacyjne
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność pracy w zespole
Czynne prawo jazdy kat. B
Znajomość języka angielskiego
Zdolności negocjacyjne

Oferujemy:
Umowę o pracę
Dynamiczny rozwój, duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
Pracę w różnorodnym zespole otwartych oraz interesujących osób
Realizację ciekawych, rozwijających projektów
Pracę na rzecz Klientów z różnorodnych branż
Ścisłą współpracę z doświadczonymi trenerami, konsultantami i menedżerami projektów
Duże wsparcie przełożonego i zespołu w początkowym okresie zatrudnienia

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”