specjalista ds.kontrolingu

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.
Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym, zlokalizowanej w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie odpowiednich osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
praca na procesie tworzenia nowych produktów, nadzór nad procesem, udział w dobraniu narzędzi potrzebnych do prowadzenia procesów
rozwijanie i proponowanie nowych rozwiązań w pracy działu kontrolingu szczególnie poprzez stosowanie nowych narzędzi (tworzonych na bazie Excela, Power Bi, Accessa)
raportowanie do Dyrektora Finansowego
sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
Oczekiwania:
bardzo dobra znajomość Excela
wykształcenie ekonomiczne lub informatyczne lub pokrewne
dobra znajomość języka angielskiego
umiejętność pracy w zespole
myślenie analityczne
znajomość finansowych systemów ERP (będzie dodatkowym atutem)
Oferta:
stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
praca w międzynarodowym środowisku
możliwość nauki i rozwoju zawodowego
szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)