SharePoint Developer

Twoja następna firma
W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszego Klienta w Gliwicach, dużej międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko SharePoint Developer.

Twoje następne stanowisko
Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało wprowadzanie zmian w konfiguracji systemów oraz zmian w systemach klienta, współpracując ściśle z programistami oraz klientem. Dodatkowo, będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie zgłoszeń serwisowych oraz dokumentacje rozwiązań. Do twoich obowiązków należeć będzie także utrzymanie istniejących systemów, planowanie wydań nowych wersji oraz poprawek aplikacji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Jako idealny kandydat na to stanowisko powinieneś wykazywać się bardzo dobrą znajomością C# oraz ASP .Net, znajomością zagadnień programowania i konfiguracji platformy SharePoint 2013 oraz wiedzą dot. zagadnień programowania i projektowania obiektowego. Doświadczenie w HTML, CSS, JavaScript oraz AngularJS również jest pożądane. Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień administracji SharePoint, znajomość wzorców projektowych oraz obeznanie w technologiach takich jak: LINQ, WCF, SQL. Wymagana jest minimum dobra znajomość języka angielskiego.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity oraz pracę z profesjonalnym zespole w miłej atmosferze.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.