Lakiernik, blacharz

Agencja Zatrudnienai Kbti Poland (cert. 9154) dla swojego klienta, znanej sieci warsztatów, poszukuje kandydatów na stanowiska:
Lakiernik
Pomocnik lakiernika
Blacharz

Miejsce pracy: Holandia (wiele lokalizacji)

Obowiązki:
- czynności związane z lakiernictwem i blacharstwem
Wymagania:
- minimum 3 lata doświadczenia w pracy o tym profilu
- prawo jazdy
Oferujemy:
- umowę o pracę z pracodawcą holenderskim
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy w nadgodzinach
- ubezpieczenie i zakwaterowanie (pokoje z dostępem do internetu w domach)
- dojazd do pracy
- zwrot za dojazd do pracy jeśli własnym samochodem
- możliwość pracy na długi okres czasu
- opieka polskich koordynatorów
- gwarantowane 40 godzin tygodniowo
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu (APLIKUJ)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″