slide

OBSADA ZMYWAKA-SEZONOWO

HOTEL BALTIC PALACE **** w Pobierowie zatrudni na Stanowisko: OBSADA ZMYWAKA-SEZONOWO: 2400.00 PLN – 3000.00 PLN brutto Poszukujemy osoby pracowite z doświadczeniem lub bez doświadczenia, ale chętne do nauki. Nie Musisz Mieć Doświadczenia wszystkiego cię nauczymy !!! Obecnie oferujemy Pracę Sezonową, przyjazne warunki pracy w nowym, nowoczesnym obiekcie, atrakcyjne Warunki…

slide

Pracownik Hali – Dział Spożywczy

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Pracownik Hali – Dział Spożywczy Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Kołobrzeska 32 Marta, jako Pracownik Hali w Dziale Spożywczym pracuje od niespełna roku. Jest mamą i żoną. Bardzo dba o to, co znajduje się w jej lodówce. Na półkach sklepowych nie ma dla niej…

slide

ASYSTENT DS. STANDARDÓW SKLEPOWYCH

TWOJE ZADANIA: Monitorowanie cen produktów przeznaczonych do sprzedaży w celu zapewnienia ich zgodności z cenami w systemie. Przygotowanie i wyeksponowanie towarów zgodnie z dostarczonymi planami oraz dbanie o utrzymanie właściwej ekspozycji produktów, w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi standardami i procedurami firmy. WYMAGANIA: Wykształcenie minimum zawodowe Komunikatywność i zorientowanie na…