Przedstawiciel Handlowy

E100 Polska Sp. z o.o. – firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Nr referencyjny: Ph/03
Obowiązki:
pozyskiwanie i nadzór nad współpracą z aktualnymi Klientami (kontakty telefoniczne oraz spotkania), realizacja założonych celów sprzedażowych, prowadzenie bazy Klientów, analiza konkurencji, prowadzenie akcji marketingowych, raportowanie działań, analiza rynku.
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem, obsługą klientów,
Inicjatywa, bardzo dobra organizacja czasu pracy,
Nastawienie na realizację celów, umiejętność negocjacji
Gotowość do wyjazdów służbowych,
Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
Mile widziana znajomość branży transportowo- spedycyjnej.
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od realizacji planów,
Realną możliwość rozwoju i awansu,
Narzędzia do pracy auto (pool car), laptop, telefon,
Pakiet prywatnej opieki medycznej.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: …… .
Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: …… ., dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”