Specjalista ds. Sprzedaży TSL

FM Logistic pilotuje, zarządza i realizuje usługi magazynowania, przepakowywania i dystrybucji. FM Logistic optymalizuje Globalny Łańcuch Dostaw (Global Supply Chain) swoich klientów: firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. FM Logistic to 21 000 pracowników i ponad 160 platform oraz jednostek logistycznych w Indiach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Czechach, na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Chinach i Brazylii

Nr referencyjny: RZ/TRA/DH/2016/śląskie
Obowiązki:
realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług TSL w obszarze regionu śląskiego;
rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami;
organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy;
monitorowanie rynku TSL oraz poczynań konkurencji;
efektywna współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych klientów,
pozyskiwanie klientów w regionie śląskim.

Wymagania:
doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług transportowych (WARUNEK KONIECZNY);
bardzo dobra znajomość branży TSL oraz aktualnych trendów na rynku;
orientacja na cel oraz determinacja w osiąganiu wysokich wyników sprzedażowych;
wysoko rozwinięte umiejętności handlowe;
umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym;
czynne prawo jazdy kat. B (praca w terenie).

Oferujemy:
atrakcyjny dwuczłonowy system wynagrodzeń;
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
bezpłatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″