Pracownik magazynu

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej (nr. 5606/1) od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe. W chwili obecnej dla naszego klienta poszukujemy kobiet i mężczyzn z Polski i Ukrainy na stanowisko:
Pracownik Magazynu kompletowanie towaru na magazynie Fresh (K/M)
Miejsce Pracy: Centrum Dystrybucyjne w Nowej Wsi Wrocławskiej (bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym)

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Obowiązki:

prace magazynowe,
kompletowanie zamówień
rozładunek towaru,
Wymagania:

chęci do pracy,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym,
książeczki sanepid ,
także osoby posiadające status ucznia lub studenta,
uprawnienia na wózki widłowe mile widziane ale nie wymagane.
Oferujemy:
stawkę od 13,00 do 23,00 zł brutto (zależna od ilości skompletowanych zamówień)
umowę zlecenie
możliwość zdobycia doświadczenia w branży logistycznej

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”