Kierowca międzynarodowy kat. B

Obowiązki:

praca na trasach międzynarodowych (UE + CH ) w systemie 4/1
załadunek i rozładunek towarów,
dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku,
dbałość o prawidłowe wypałnienie dokumantacji transportowej
konserwacja i drobne naprawy pojazdu,
uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji,
dbałość o powierzone narzędzie pracy.

Wymagania:

poszukujemy osób doświadczonych min 6 miesiecy w transporcie miedzynarodowym samochodem cieżarowym do 3,5T
obywatelstwo polskie lub kartę stałego pobytu wraz z pozwoleniem na pracę umożliwiające założenie działalności gospodarczej
własna działalność
znajomość przepisów dot. czasów pracy kierowców
umiejętność pracy pod presją
poszukujemy osób odpowiedzialnych, kompetentnych i rzetelnych

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
narzędzia pracy – praca w nowych autach Renault Master 2015r (10 paletowe) lub Iveco Daily 2016 winda , nawigacja GPS
dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU
możliwość rozwoju

Szczegółowe informacje udzielane są wyłącznie osobiście w siedzibie firmy :
Lucky Dip Sebastian Wajda ul. Radzymińska 326 lok 329A 05-091 Ząbki

Tel. …… (poniedziałek – piątek od 9.00 do 17:00) po uprzednio umówionym spotkaniu.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″