Kierowca C+E plandeka/firana, 2/2 2/1 2/weekend !!! SUPER WARUNKI !!!

Werker jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Każde wyzwanie traktujemy z należytym zaangażowaniem. Pomagamy znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko. Realizujemy ciekawe projekty z zakresu HR oraz aktywnie poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.
Biuro naszej firmy zlokalizowane jest we Wrocławiu.
Miejsce pracy: Cała Unia Europejska

Obowiązki:
– przewóz artykułów spożywczych, przemysłowych na zestawach plandekowych (naczepa plandeka/firana) na trasach międzynarodowym (kraje UE)

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E,
– znajomość j. anielskiego/ polskiego w stopniu podstawowym
– karta kierowcy,
– chęć podjęcia dłuższej współpracy.
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop),
- atrakcyjny system płacy ( podstawa + delegacje + ryczałt)
- system do wyboru: 2/1, 2/2 lub 2/weekend (12 dni pracy/weekend wolny)
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. …… lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: [Apply online] wpisując w tytule NM/SMP/2017.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”