Magazynier z uprawnieniami na wóźki widłowe

Kim jesteśmy?
Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564, powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Nr referencyjny: MZUWW
Obowiązki:
- dostarczanie produktów za pomocą wózka z magazynu na maszynę i z maszyny do magazynu
Wymagania:
- umiejętność czytania ze zrozumieniem
- sprawność fizyczna
- KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
- zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
- stałe wynagrodzenie
- pracę w profesjonalnych warunkach
- rotacyjny grafik

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″