Grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: PRACA ZDALNA/cała Polska

Obowiązki:
Przygotowanie grafik na Facebook oraz FanPage na podstawie podanych wytycznych.

Wymagania:
Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
Umiejętność obsługi komputera,
Wyszukanie zdjęć w internecie i ich obróbka,
Znajomość programów graficznych,
Znajomość narzędzia CANVA,
Wyczucie, estetyka,
Samodzielność, komunikatywność,
Gotowość do nauki i chęć rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń,
Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
Znajomość Photoshop lub Corel będzie dużym atutem.

Oferujemy:
Dostęp do szkoleń „krok po kroku” pokazującego jak pracować z programem CANVA,
Płatny okres próbny podczas którego poznamy swoje oczekiwania i wartości,
Pracę zdalną z gronem pozytywnych ludzi,
Ciekawych Klientów z różnych branż,
Atrakcyjne wynagrodzenie.

www.bponetwork.pl

CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.. oraz kopię orzeczenia o niepełnosprawności prosimy przesyłać na adres: [Apply online] z dopiskiem Grafik , jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″