Specjalista ds. Sprzedaży, branża medyczna

Progresso dla swojego klienta firmy z branży medycznej – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:
Analiza rynku w zakresie usług i działań konkurencji,
Wyszukiwanie i obsługa Klientów,
Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z instytucjami, szpitalami
Wyszukiwanie przetargów oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji,
Przygotowywanie ofert oraz materiałów promocyjnych,
Prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:
Doświadczanie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
Znajomość branży medycznej dodatkowy atut,
Praktyczna znajomość narzędzi sprzedażowych,
Umiejętności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów,
Znajomość pakietu MS Office,
Praktyczna znajomość urządzeń biurowych,
Komunikatywność, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
Min. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Preferowane wykształcenie techniczne.

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego,
Wdrożenie w międzynarodowe środowisko,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Podjęcie pracy od zaraz.