Specjalista ds. rozwoju sprzedaży (firma budowlana)

Lokalizacja: Luboń, Wielkopolskie

Zakres obowiązków: odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami z branży budowlano-inżynieryjnej prezentowanie klientom oferty firmy działania marketingowe mające na celu rozwój sprzedaży usług analiza rynku pod kątem możliwych do realizacji projektów tworzenie materiałów promocyjnych podtrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami nawiązywanie kontakty z nowymi klientami współpraca z firmami zewnętrznymi

Oferujemy: umowę o pracę zatrudnienie bezpośrednie w prężnie rozwijającej się firmie stabilizację i możliwość dalszego rozwoju wynagrodzenie podstawowe + premie od wyników

Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane techniczne komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego znajomość branży budowlanej mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych w firmie o profilu budowlanym czynne prawo jazdy kat. B znajomość pakietu MS Office mile widziane doświadczenie w działaniach marketingowych otwartość, nastawienie na wynik