Pracownik magazynu ½ etatu od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów zamieszkałych w Solcu Kujawskim na stanowisko:

Pracownik magazynu ½ etatu od zaraz!

Nr ref.: PRACM/03/17/BDG

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Zadania:
Załadunek i rozładunek przesyłek praca fizyczna;
Przygotowywanie przesyłek dla kurierów;
Sprawdzanie zgodności dostaw.

Wymagania:
Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w wymiarze ½ etatu w godzinach 00:30 8:30 z możliwością dopracowania do 6 8 godzin;
Motywacja i chęć do pracy;
Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Oferujemy:
Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem naszej agencji;
Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze ½ etatu w godzinach 00:30 8:30 z możliwością dopracowania do 6 8 godzin;;
Podstawową stawkę godzinową, dodatek nocny oraz premie uznaniowe;
Możliwość darmowego dojazdu z Bydgoszczy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z nr ref. PRACM/03/17/BDG w temacie wiadomości na adres:

[Apply online]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.