MONTER – praca w HOLANDII

Certyfikowana agencja pośrednictwa pracy AFZ Group Sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje
zatrudnienia pod numerem 15715, poszukuje dla holenderskich klientów pracowników na stanowisko:

MONTER DRZWI LODÓWEK / ZAMRAŻAREK LUB BRAM PRZEMYSŁOWYCH – praca w Holandii

Nr.ref. PRZEM.NL.003

Wymagania:

MBO poziom 2/3
niezależność i uporządkowany system pracy
skrupulatność i precyzja
szkolenia techniczne, najlepiej w kierunku inżynierii metali, mechaniki i elektrotechniki.
chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym (16:00 do 24:00).
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:

konkurencyjne wynagrodzenie
przyjemną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie
umowa na 6 miesięcy z możliwością dalszej współpracy przy kolejnych zleceniach
ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
zakwaterowanie
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w organizacji wyjazdu

Opis stanowiska:

Montaż drzwi lodówek / zamrażarek lub bram przemysłowych. Średni czas realizacji montażu drzwi wynosi +/- 7 godzin i
polega na montażu ościeżnicy wokół skrzydła drzwi, umieszczaniu gumy i profili montażowych itp.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres email: [Apply online] w tytule
maila podając Nr. ref.

Zapraszamy na Naszą stronę www.afzgroup.eu