Specjalista ds. sprzedaży do biznesu

Specjalista ds. sprzedaży do biznesu (Rzeszów)

Chcesz pracować w sektorze finansowym, potrafisz budować relacje i chcesz widzieć wymierne efekty swojej pracy?
Jako
Specjalista ds. sprzedaży do biznesu dołączysz do ambitnego zespołu i będziesz odpowiadać za sprzedaż konkurencyjnego na rynku produktu w obszarze MSP. Chcesz dowiedzieć się więcej o zespole, kulturze organizacyjnej, naszej metodyce pracy?
Zaaplikuj chętnie odpowiemy na pytania i opowiemy o szczegółach pracy.

Oferujemy:
Wynagrodzenie: konkurencyjne stałe wynagrodzenie podstawowe, premia miesięczna uzależniona od wyników Twojej pracy w przedziale od
2 000 do ponad 30 000 zł, atrakcyjny system benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.
Narzędzia pracy: zwrot kosztów paliwa, laptop, telefon komórkowy, wsparcie asystenckie Call Center w umawianiu spotkań sprzedażowych, nowoczesne narzędzie prospectingowe zawierające kontakty do firm z Twojego obszaru, wyróżniająca się oferta produktowa elastyczne rozwiązania produktowe, które zostały czterokrotnie nagrodzone w rankingu Gazety Bankowej za obsługę najwyższej jakości.
Możliwości rozwoju i awansu: możliwość awansu na stanowisko z wyższym wynagrodzeniem i samochodem służbowym, program szkoleń sprzedażowych i produktowych, które wpływają na możliwość rozwoju, praca w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija, praca z silną marką, która cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów.

Jako
Specjalista ds. sprzedaży do biznesu będziesz: aktywnie pozyskiwać klientów biznesowych w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, sprzedawać ubezpieczenia grupowe dla firm, utrzymywać relacje z portfelem powierzonych klientów B2B, odpowiadać za realizację planu w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych do klientów biznesowych, identyfikować potrzeby Klientów B2B oraz przygotowywać oferty odpowiadającej tym wymaganiom, budować pozytywny wizerunek Nationale Nederlanden wśród klientów biznesowych.

Czego potrzebujesz, aby dołączyć do Nationale Nederlanden? minimum dwóch lat doświadczenia w sprzedaży w segmencie B2B, doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych, przedsiębiorczości, dynamizmu oraz gotowości do pracy w terenie, umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi, umiejętności słuchania, analizy potrzeb oraz przekonywania klientów, nastawienia na cel i konsekwencji w działaniu.

Administratorem danych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A., Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.