Junior HR Advisor z Językiem Niemieckim

Opis stanowiska:
Jako Junior HR Advisor będziesz odpowiedzialny za:

Udział w realizacji procesów HR (między innymi administracja kadrowa, rozliczanie podróży służbowych, technologia/systemy informacji HR, wynagrodzenia)
Wdrożenie, rozwój i utrzymywanie wysokiej jakości realizacji usług HR w centrum w Krakowie
Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim

Wymagania:
Szukamy osób:

Posługujących się językiem niemieckim na poziomie min. dobrym (min. B2) oraz językiem angielskim na poziomie min. komunikatywnym (min. B1)
Z wykształceniem wyższym lub ukończonym min. III rokiem studiów (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
Sprawnie posługujących się oprogramowaniem Windows i MS Office
Komunikatywnych, otwartych na pracę w grupie
Systematycznych i dokładnych
Zorientowanych na klienta
Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w dowolnej pracy biurowej

Oferujemy:
Pracując u nas zyskasz:

Możliwość zdobywania kwalifikacji w obszarze Human Resources
Solidne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zaawansowane
Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
Pracę w dynamicznym, młodym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów
Codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim
Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego
Unikalny pakiet benefitów i system premiowy
Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym