Kasjer w markecie – Warszawa

ITC Grupa Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce.
Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników. ITC Grupa – Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

KASJER W MARKECIE

Obowiązki:

Obsługa kasy fiskajnej

Wymagania:
mile widziane doświadczenie w pracy kasjera (nie jest to jednak warunek konieczny-możliwe przeszkolenie) mile widziana dyspozycyjność od poniedziałku do piątku po 14:00 i w weekendy
Warunkiem koniecznym jest posiadanie książeczki sanitarnej.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lokalizacja: okolice dworca zachodniego (al. Jerozolimskie)
Wynagrodzenie 11zł brutto/h
Elastyczny grafik dostosowany do możlwiości – możlwiość wykonywania zlecenia zarówno w zmniejszonej jak i zwiększonej liczbie godzin.
Prosimy o wysyłanie aplikacji przez formularz na stronie lub mailowo na [Apply online]. W temacie wiadomość proszę wpisać tytuł ogłoszenia a w treści wiadomości proszę wpisać imię, nazwisko i numer kontaktowy. Proszę o załączenie CV.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.