Specjalista ds. konceptu sklepu / Architekt

INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 18 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci specjaliści i menadżerowie.

Dla naszego Partnera, międzynarodowej sieci supermarketów spożywczo-przemysłowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. konceptu sklepu /
Architekt

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania będą polegały na:
tworzeniu nowych oraz modernizacji funkcjonujących konceptów sklepów (sala sprzedaży i zarys zaplecza) w ramach sieci; kreowaniu nowych rozwiązań w zakresie organizacji sklepu i sali sprzedaży; czynnym udziale w realizacji strategii handlowej określonej przez Zarząd i Dział Marketingu; wdrażaniu strategii w zakresie konceptów sklepów i kontroli poprawności jej wdrożenia; optymalizowaniu wyposażenia sklepu poprzez tworzenie bilansów wyposażenia sklepu oraz kontrolę poprawności rozmieszczenia wyposażenia w sklepie; czynnym udziale w projektach rozbudowy sklepów.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, których cechuje:
wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe, np. architektura); doświadczenie związane z tworzeniem konceptów sklepów w branży retail lub innych obiektów handlowo-usługowych; wiedza nt. branży handlu detalicznego, zasad merchandisingu, wyposażenia i planowania przestrzeni sklepów (dodatkowy atut); umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Power Point); znajomość programu AutoCAD i programów do wizualizacji 3D; znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowy atut); umiejętności analityczne; umiejętność pracy w zespole oraz z klientem wewnętrznym; umiejętność organizacji pracy własnej; nastawienie na realizację celów własnych i zespołu; wyobraźnia przestrzenna i kreatywność.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy pracodawca oferuje:
interesującą pracę w rozwijających się strukturach międzynarodowej firmy; stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce; niezbędne narzędzia pracy; szkolenia doskonalące wiedzę praktyczną; przyjazną atmosferę pracy i ciekawy pakiet socjalny.

Jeżeli jesteś kreatywną osobą, poszukującą wyzwań zawodowych,
to jest to oferta pracy właśnie dla Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z numerem referencyjnym SK/Poznań/02.15 poprzez przycisk Aplikuj lub na adres: [Apply online].

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)